Pro-Gamers Comunity
Main
Login
Registration
Tuesday, 2024-05-21, 1:27 AMWelcome Anonim | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » [Pro-Gamers]Discution » Bancuri Glume Shotii » Mass-uri
Mass-uri
kimimaroData: Sunday, 2008-10-05, 11:30 PM | Mesaj # 1
Administrator
Grupa: Administrators
Mesaje: 367
Reputatia: 2
Statut: Offline
Vreau sa va multumesc tuturor celor care mi-ati trimis mass-uri pe parcursul anilor trecuti. Datorita bunatatii voastre am trecut prin urmatoarele:
1. Am citit de 270 de ori ca contul meu de yahoo va fi sters.
2. Am cam 30000de ani plini de ghinion in fata mea si am murit deja de 671 de ori pt ca nu am dat toate mass-urile mai departe.
3. Mi-am sacrificat o mare parte din economii pt micutul Rares care saracul de el e de 3 ani tot nou nascut si in spital in stare critica (apropo... nu exista cancer la creier).
4. Telefonul meu gratuit Nokia nu a ajuns la mine niciodata si nici televizoarele si miile de dolari nu isi fac simtite prezenta.
5. Marele miracol nu s-a intamplat... da mai departe daca esti impotriva massurilor tampite...


 
Gaming Websites Servers
kimimaroData: Sunday, 2008-10-05, 11:31 PM | Mesaj # 2
Administrator
Grupa: Administrators
Mesaje: 367
Reputatia: 2
Statut: Offline
Daca NU citesti acest mesaj vei primi 1 milion de euro. Prea tirziu! L-ai citit. Trimite mai departe, e incredibil! chiar functioneaza! Si eu l-am citit si nu am primit 1 milion de euro.

 
Gaming Websites Servers
kimimaroData: Sunday, 2008-10-05, 11:31 PM | Mesaj # 3
Administrator
Grupa: Administrators
Mesaje: 367
Reputatia: 2
Statut: Offline
Mesajul unui manelist pentru prietena lui:
Esti frumoasa ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi,
Toate sufletele mele,
Bate pentru tu si noi!...


 
Gaming Websites Servers
kimimaroData: Sunday, 2008-10-05, 11:31 PM | Mesaj # 4
Administrator
Grupa: Administrators
Mesaje: 367
Reputatia: 2
Statut: Offline
Scuze de mass dar asta chiar trebuie trimis: Multumesc pe aceasta cale tuturor care trimit mass-uri si pps-uri pline de umanism uns cu lapte si miere. Datorita voua am trecut prin multe clipe minunate, cum ar fi:
1. Am citit de 874 de ori ca voi fi sters cu cont cu tot de pe yahoo.
2. Am cam 34.000 de ani plini de ghinion in fata mea si am murit deja de 6.764 de ori pt ca nu am dat toate mass-urile mai departe.
3. Sunt blestemat sa nu gasesc adevarata dragoste pt ca nu am dat restart la calc, nu m-am dat de 3 ori peste cap si nu am apasat shift de 99 de ori ! Stergeti-ma in lista de mess ! sau creeati grupuri dobitocilor. Da si tu mai departe daca esti in campania anti mass-uri cretine si imbecile.


 
Gaming Websites Servers
kimimaroData: Sunday, 2008-10-05, 11:31 PM | Mesaj # 5
Administrator
Grupa: Administrators
Mesaje: 367
Reputatia: 2
Statut: Offline
Vand prezervativ 50cm parcursi, toate dotarile , ABS (anti braking sistem), EBD (Ejaculation by distance ), Navigator cu GPS (pt virgini sa stie unde tre sa ajunga), ACS (Alchoolic control system - daca esti manga suna alarma ca sa te atentioneze ca trebuie folosit), TRC (control al tractiunii - daca femeia e galeata, sa nu cazi draq in ea), dotata cu biXenon , stare impecabila, primu proprietar, predare leasing, inclus in pret manual de functionare, huse noi, pret negociabil

 
Gaming Websites Servers
kimimaroData: Sunday, 2008-10-05, 11:31 PM | Mesaj # 6
Administrator
Grupa: Administrators
Mesaje: 367
Reputatia: 2
Statut: Offline
Daca stergi acest mesaj dupa citire, vei avea un an de ghinion, vei ramane fara prieteni, te va calca masina de calcat, nu-ti va mai merge netu', nu vei mai avea nici o zi ideala, vei asculta numai Andreea Balan, vei munci 20h zilnic, te vei uita numai la "ciao darwin " (DA! cu Dan Negru), iti va creste par pe nas, nu vei mai putea face pipi la toaletele ecologice din oras , o sa ramai fara hartie igienica de 3 ori pe saptamana, te va musca cel putin un caine o data pe luna (locul de care te va musca nu se poate stabili cu precizie...), vor intra mascatii peste tine in casa si nu-si vor cere scuze ca nu au batut la usa, cand te vei plimba prin parc va incepe ploaia si nu o sa ai umbrella la tine, te vei ingrasa peste masura, iti va creste colesterolul cu toate ca vei manca numai soia, vei munci in week-end, te va calca masina de calcat (din nou!), nu-ti vor mai merge jocurile pe caculator, telefonul nu va mai avea semnal, se vor strica apometrele, televizorul iti va lua foc (ceea ce nu e asa rau, avand in vedere ca singura emisiune la care te vei uita e "ciao darwin " - tot cu Dan Negru), te vei electrocuta cand vei schimba bateria la ceas, vei fi concediat si-ti vei gasi un nou serviciu dupa 86.400s departe de tot, la Momte Carlo , si o sa faci naveta zilnic pana o sa-ti gasesti casa acolo !

 
Gaming Websites Servers
kimimaroData: Sunday, 2008-10-05, 11:31 PM | Mesaj # 7
Administrator
Grupa: Administrators
Mesaje: 367
Reputatia: 2
Statut: Offline
Citind acest mesaj singur vei muri de tanar, vei ajunge gunoier, o sa ai sida, cancer. Daca vrei sa se anuleze blestemul da-l la cel putin 3 prieteni...

 
Gaming Websites Servers
Forum » [Pro-Gamers]Discution » Bancuri Glume Shotii » Mass-uri
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024